Honda PCX 125 czy ...?

KONSTAL mam identyczny dylemat jak Ty miałeś :)

Honde PCX już oglądałem i mimo 180cm i 110 kg wagi wydaje mi się że spoko ale aprilka wyglądem mnie rozwala !!
Ogólnie większa, mocniejsza, grzanie na nogi wydawało mi się bajerem dopóki nie pogadałem z kumplami którzy jeździli skuterami w listopadzie :)
W sobotę może mi się uda podjechać i obejrzeć.
Do zalet hondy jedynie niskie spalanie można zaliczyć i to że w necie jest mnóstwo info i filmików. O aprili praktycznie niewiele.
Jak wygląda spalanie? Spodziewam się że większe niż u hondy ale o ile?
Zbiornik paiwa zdecydowanie większy niż w hondzie więc zasięg powinien być większy a nie lubię na stację co chwilę jeździć :)
Walczę sam z sobą żeby z zakupem wstrzymać się do wiosny ale boje się że jak pojadę obejrzeć aprilię to zrobię to samo co Ty :)

Pytałeś może o cenę przeglądów?

Jeśli masz kasę, to nie zwlekaj z zakupem. Obsługująca mnie panienka powiedziała, że po nowym roku ceny mają poszybować do góry. Wątpię aby blefowała, bo powiedziała mi to po zakupie, a nie przed :P
Spalanie? Na papierze 2,5L/100 km, w rzeczywistości ma to być ich zdaniem ~3-3,5L w zależności od techniki jazdy.
Dzisiaj przetestowałem ogrzewanie na nogi. Fantastyczna rzecz!
O cenę przeglądów rzecz jasna pytałem, 180 zł za robociznę + części.

dzięki za szybką odpowiedź. Nie ma tragedii z tym spalaniem. Jak nie będę pracował w sobotę to jadę do salonu pooglądać :)