HONDA NSR 125 by Mafioz

a co to to IRIS jest w ogóle?xD jakaś firma czy cuś bo nie wiem, nie ruszałem tego, było przy kupnie ;d

no firma, chyba robią klocki hamulcowe czy cuś :stuck_out_tongue:

Mi się zdaje, że napęd robią :wink:

Jasiu226 napisał:

no firma, chyba robią klocki hamulcowe czy cuś :P

RudY napisał:

Mi się zdaje, że napęd robią ;)


a mi się zdaje że to jest kwiat taki ... :lol:
no ale tak już na serio czy to takie istotne ? naklejka jest nieładna.. ździeraj :-P


Editnąłem bo znów błąd w cytowaniu był :P / RudY

Rudy chyba racjoze miał, że to napędy:
http://www.allegro.pl/item983678280_lancuch_napedowy_iris_520_rx_116_od_supers.html
zedrę ją za tydzień xD

tez mialem napisac zebys wywalil ta naklejke xD

co do reszty to nsr jest na prawde ladna. mało jest tak zadbanych nereczek :slight_smile:
nic tylko dbac o nia dalej i cieszyc się z jazdy :wink:

Dzisiaj jak jechałem z mamą do lekarza, to po drodze przy sklepie stała identyczna NSR …
Ładna :slight_smile:

no a realu lepiej niż na fotach wygląda ;p ale mniejsza od rs pewnie coś;p
niższa i węższaż;p

śliczna Nereczka :*, tylko te paski trochę krzywo przykleiłeś :D…

Mafioz napisał:

no a realu lepiej niż na fotach wygląda ;p ale mniejsza od rs pewnie coś;p
niższa i węższaż;p


kurcze nie wiem... bo ja tylko koło niej przejeżdżałem :-/ Jak będę miał z nią styczność w RL to ci powiem ;-)

Dobra, wydech odmalowany:


Już w NSR praktycznie nigdzie nie ma rdzy, tylko z tylnego amorka farba odpada bo jednak troszkę przyrdzewiały a poza tym nie ma rdzy nigdzie już :stuck_out_tongue_winking_eye:
a Ta naklejka IRIS już zdarta jest ;p
Musze tą oponę teraz kupić na tył, i klocki hamulcowe bo tych prawie nie ma, zaraz zedrą się całkowicie ;/

Mafioz napisał:

Dobra, wydech odmalowany



O! Przypomniało mi się, ze też muszę :P

Ile taka czarna farba kosztuje?

Ja kupiłem w castoramie za 22złote na dziale budowlanym koło kominków xD
Biała puszka jakaś i małymi literami było motip napisane przy kodzie kreskowym czy jakoś tak ;p a tam gdzie były spray’e i farby taki spray był też w castoramie za 27zł ale firmy innej ;p

eee, lipa bo u mnie nie ma castoramy… ale za to jest w uj sklepów z farbami i Nomi :stuck_out_tongue:

Ale sexy rowerek w tle ^^ I ma taki męski kolor. Po co Ci NSR jak masz taki rower?!

no bo kurde nsr to do jazdy na codzień a rower tylko na niedzielne wypady, wiesz, to jak Ci co kupują jakieś auto np. golf 2 a w garażu siedzi im jakaś nowa bm’a którą jeżdżą tylko w niedziele na lansy, ten rower jest jak takie bmw xD

Pewnie wszystkie laski wyrywasz na tą różową ramę… :stuck_out_tongue:

co Ty chcesz… to jest prawdziwa stund sucz, jak wyjeżdżam nią do skate parku i zaczynam grindować i fikołki wykręcać to wszystkim szczeny opadają i autografy proszą.
Mam do tego jeszcze słit różowe pegi, ale odczepione bo odmalowywałem.
Lepszy rower niż ten Rudego za 2kk xD

Mafioz napisał:

Lepszy rower niż ten Rudego za 2kk xD


Bo RudY wcale za niego nie dał 2k. Dał pewnie ze dwie stówy, powiedział że tysiące i kozaczy :-D

Bo RudY wcale za niego nie dał 2k. Dał pewnie ze dwie stówy, powiedział że tysiące i kozaczy :-D

Napewno !. za DT pewnie dał paczke szlug i też ot co :D