Honda CBR F1

eheh no spoko ;p raz działają, raz nie, wrzuce na imageshacka ^^

No wrzucaj bo jestem ciekawy jak to wygląda :smiley: .

Oka już wszystko działać powinno, zamiast pisać nowy post zedytowałem poprzedni także fotki pare postów wyżej :slight_smile: Miłego oglądania hehe :wink:

no nawet fajna ta Cbr’ka
podoba mi się jej przednia owiewka :stuck_out_tongue:

Ale bieżnik zjechany… :stuck_out_tongue: A nie była zarżniętaż wkońcu stunt maszyna

Zarżnięta nie :slight_smile: CBRki słyną z bardzo wytrzymałych silników :slight_smile: motorek wyszedł od chłopaków z FRS Zamość także jest porządny tak myślę, bieżnik zjechany, mówisz o przedniej czy o tylnej oponie ??:slight_smile: W tylnej jest całkiem całkiem a z przodu to jest kompletnie łysa, ale mam drugą oponę, kwestia pójścia z kołem do wulkanizacji :slight_smile: ale jak mówił koleś " zostaw sobie tą łysą bo dobrze się na niej stopale robi " :wink:

no ciekawy motorek :slight_smile: jakbym sobie kupił taki motor to matka by mnie z domu wy**bala :smiley: gadaj jak było z tą umowa :stuck_out_tongue:

KruczeK ma chyba taką samą lampe z przodu w swoim peugeot 50ccm ;p
ładna maszynka, ale z tego co widzę po plastikach ipt to to jakiś stary rocznik chyba i według mnie przed 99 wyprodukowany, stawiam na 96 ;p

[ Dodano: 23-08-2009, 21:44 ]
Ps i połysk jakiś lipny, nie był spray’em małowany już?:stuck_out_tongue:

http://moto.allegro.pl/item706748061_stunt_pies_honda_cbr_f1_full_stunt_f2_f3_f4_f4i.html

to chyba jej aukcja :slight_smile:

Mafioz napisał:

KruczeK ma chyba taką samą lampe z przodu w swoim peugeot 50ccm ;p


TEraz Kruczek będzie szpanował :P

Mafioz napisał:

ładna maszynka, ale z tego co widzę po plastikach ipt to to jakiś stary rocznik chyba i według mnie przed 99 wyprodukowany, stawiam na 96 ;p



F1 więc może być i z przed 89' ;) Lata produkcji tego modelu(F1), to 1987-1990 8-)

ła cha, nie wchodziłem na link powyżej i prawie trafiłem :P

Dywersant napisał:

Lata produkcji tego modelu(F1), to 1987-1990 8-)


a to tego to nie widziałem ;p
a na pewno nie jest ona już zoranaż
taka wiekowa i do stunu używana była to różnie może być ;p

zależy też co ktoś nią robił za stunt i jak profesjonalnie :smiley:

Czasem katowanie amatorskie jest o wiele gorsze od profesjonalistów :smiley:

Ta do stuntu dopiero w tym roku :slight_smile: od kwietnia była używana a wcześniej Kobieta nim jeździła, tak wynika z karty pojazdu, od 2007 babka śmigała,a wcześniej to nie wiem ^^ a co ważniejsze, cbrka nie była katowana bo jeździł nią normalny koleś który potrafił już przed wskoczeniem na to moto robić cyrcle i stopale w stopniu zaje*istym, także myśle że go nie katował :wink:

No Veis wpadniesz na lubartów to ocenimy;d 3maj się, nie spadnij z tego psa;d szerokiej drogi;d

Wpadne jak coś będę umiał już :wink:

ty a co matka i stary powedzieli jak zobaczyli ze jezdzisz na takim ? ile ty masz lat ? nie za mlody ? bo jak se cos zrobisz to pozniej opinia poleci i ze kazdy motocyklista to idiota ;/

Norvid napisał:

bo jak se cos zrobisz to pozniej opinia poleci i ze kazdy motocyklista to idiota ;/


już nie jeden sobie coś zrobił i nie jeden myśli że motocyklista to idiota...

bo jak se cos zrobisz to pozniej opinia poleci i ze kazdy motocyklista to idiota ;/



Zacznij od siebie a dopiero później oceniaj innych

Norvid co ty pierdo**** że tak powiem, czy wiek tu wpływa na umiejętności jazdy na moto ??:slight_smile: Bo raczej w to wątpie, mam 17 lat, skuter mi nie wystarczał to kupiłem tzw." sześćsete ", A co do opinii, już nie jeden się rozpieprzył tak jak pisał wiktor, a ja raczej do dawców nie należe ;]. Tak w ogóle to widać że masz tok myślenia staruchów którzy mają po 80 lat i nie wiedzą dobrze co to życie i boją się prawa jak ognia :573:

zagonie cie. masz 17 lat i jezdzisz zsesc seta prawko jest od 18 albo 24 wiec masz przesrane.


a pewnie ta cbrrka to naet nie jego tylko jego grab kupil albo kuzyn albo ojciec i się podnieca.