Grupa Małopolska - nasze wycieczki.

Dobra, Super! :) Dzięki za takie ochocze zaproszenia i propozycje :D
Pod koniec kwietnia dam wam znać co i jak i będziemy mogli dogrywać szczegóły.
Przed taką wyprawą będę musiał solidnie sprzęt przygotować, możliwe nawet, że może już bym do was Vitality przyjechał ale nie sądze :)

Spoko. Jeszcze trochę czasu mamy, wszystko się ustali ;) A to planujesz Vitality kupić?

Ok, możemy zrobić tak, że w któryś dzień przyjadę do Nowego Sącza i sobie pojeździmy. Jakbyś Dodge chciał to w następny dzień możemy z Brzeska pojechać do Krakowa. :)

dodge a do kiedy byś tam siedział? Bo może po majówce bym tam podjechał :) dużo by się nie nadłożyło.

Ryglos: Tak, na pewno będę kupował tylko kwestia kiedy :)

Jakub: No pewnie! Bardzo lubię Kraków i chętnie zwiedzę go skuterkiem :)

madi, Wiesz co ,dokładnie nie jestem w stanie Ci powiedzieć teraz bo to jest jeszcze do ustalenia.
Myślę, że będę to wiedział już w tym tygodniu, odezwę się jak by co :)

Będę jechał 27.04-01.05 +/- jeden dzień jeżeli chodzi o wyjazd :)

Ten termin mi pasuje. Madi kiedy ewentualnie mógłbyś się pojawić w Nowym Sączu ?

Jak rozumiem madi chcę wstąpić do Sącza wracając z objazdu Bieszczad, ale oni chyba to jakoś później planują ;

Dodge będziesz kupował nowe Kymco vitality czy jakieś używane do remontu ?

Chcę jak budżet pozwoli nowe tylko nie wiem niebieskie czy czerwone chyba mi bardziej pasuje niebieskie :)
A co do wcześniejszego postu to czytam że koledzy planują rozpocząć podróz 1maja do 4, więc trochę nie zgrywam nam się to ze sobą :)

Ja wziąłem czerwone bo niebieskich jest znaczna większość i nie chciałem mieć takiego samego jak inni :) Poza tym to ładny kolor jest, podobny do Ferrari czy Ducati ;)

Co do majówki, to faktycznie kicha, będziemy praktycznie w tym samym czasie wracali. Chyba, że pogoda będzie kiepska i wyjazd się opóźni o dzień-dwa...

Niebieska Vitalka ładniejsza :)

http://otomoto.pl/kymco-vitality-50-2t-M2548623.html
Ta oferta wydaje się dobra. :) no właśnie co do koloru nie jestem jeszcze pewnien, ten jest w W-wie to może podjadę w tygodniu i obejrze na żywo..

W sumię to się przecinamy, ja wracam prawdopodobnie 1 a wy wyjeżdżacie wtedy :)

Bardziej mi się podoba Kymco w kolorze czerwonym, ale każdy ma swój gust. :)

pasek888 napisał:

Niebieska Vitalka ładniejsza :)

O gustach się nie dyskutuje ;)

Może się też okazać, że zahaczymy w drodze powrotnej o Sącz i Kraków (z Karbonem wracając) jednak jeszcze nic nie jest dokładnie ustalone, jak patrzyłem na mapę to jakieś 150 km trzeba by nadłożyć więc to prawie tyle co nic. :)

Tylko ja tak czy siak narazie mam problemy z dotych czasowym skuterem, jak nie sprzedam tego to mogę sobie pomażyć o Vitalce, ale jest szansa że ktoś z rodziny ode mnie odkupić routera :)
Nie mam pojęcia co się z nim dzieje ;

Może spróbujesz oddać go do mechanika ?

Nie mam zbyt czasu żeby od siebie jechać do mechanika i znowu wracać i tak na następny dzień bo zaczynam o 7 a kończe po 17 a ten mechanik to tak do 18 może..'
Poza tym od kiedy zarejestrowałem się na skuterowo postanowiłem wszystko naprawiać sam.
Tylko że tu nikt nie wie o co chodzi myślałem że może pasek. ale jednak kolega mówi że nie ;

Fajnie by było jakby się jeszcze Ryglos wypowiedział,ale on to mieszka zdaje się tam w okolicy więc chyba aż takich problemów to nie będzie :)