Gilera Typhoon by Paveł (stunt złotko)

kolorki mi się akurat podobają :D, ale czemu go nie przerejestrujesz , na PL :smiley:

Na wiosne juz będzie zarejestrowany, przez zime się jeszcze poprawi silnik i będzie git :stuck_out_tongue:

Dawaj jakieś nowe fotki jak przebiegają prace nad tph :evil:

Narazie nic się nie dzieje z powodu braku kasy i czasu :-/ Myśle że w czasie tej przerwy świątecznej zaczne coś ogarniac i zamówię pare części :slight_smile:

Dzisiaj troszkę pojeździliśmy :slight_smile:





Właściciela też udało mi się uchwycić :slight_smile:



przestańcie mnie wnerwiać przyjechałem do polski a tu śnieg i se pojeździć nie mogę :frowning:

ja snieg to tylko w lodowce widzę :smiley:
A pikus trzeba bylo cos z jazdy dac a nie ;d
Ogarnia juz cos na tph ? :]

Hehe nie ogarniam :smiley: Czekam na stelaz i wydech i bede się wtedy brał za to :slight_smile: Dzis robiłem głownie za fotografa.

a w czym brak stelaza przeszkadzał ja na bws zaczynalem bez stalaza ani nic ;d

Nie wiem jakoś nie potrafie się przełamać :slight_smile: Ze stelazem bezpieczniej

Maxwell napisał:

Ze stelazem bezpieczniej

wyjeb niekontrolowanie stelazem w ziemieć a spadnij z moto wiec chyba bez bezpieczniej najwyzej go zucisz na bok jak będziesz lecial

Siema :stuck_out_tongue: Dawno tutaj nic nie pisałem. Od ostatniego postu zmieńiło się pare rzeczy. Dokupiłem do typhoona kilka częsci m.in
Gaźnik 17.5 dellorto

Wario Malossi Multivar

Filtr powietrza malossi E5


Oprócz tego doszedł jeszcze torsion controll małossi, ssanie ręczne dellorto i pare innych drobiazgów. Przede wszystkim udało mi się go zarejestrować :smiley:

Z optyki nie zmieńiło się raczej nic może oprócz paru naklejek i rysek od stuntu :lol:


Na chwile obecną sobie nie pojeżdze gdyż strzeliły mi sprężynki sprzęgła i czekam na paczke. Niedługo pewnie nadejdą zimne dni więc w koncu zabiore się za grubszą przeróbkę do stuntu bo już szkoda mi tych plastików itp :wink:

To chyba na tyle. Pozdr

Jeśli mam być szczery to mi się lakier w ogóle nie podoba. Ogólnie fajny i zadbany tajfun… Na tym setupie też musi fajnie chodzić :P… Ja bym na Twoim miejscu dał jakiś fajny fioletowy lakier( ja miałem w swoim tak robić) i kiere bmx :)… Było by piknie :smiley:

Pavel napisał:

Na chwile obecną sobie nie pojeżdze gdyż strzeliły mi sprężynki sprzęgła


Wieeeemy :P

Courte napisał:

Ja bym na Twoim miejscu dał jakiś fajny fioletowy lakier( ja miałem w swoim tak robić) i kiere bmx :)... Było by piknie :D



Malowania już nie będe zmieniał, jedyne co dojdzie z optyki to kiera bmx i może felgi 13' od Nrg które pomaluje na biało :p

Klamiećsz kurwa !! Ty masz przecież Multivara MHR a nie zwykłego!!!

pavel nawet niewiedzial co kupuje

Ja wszystko dobrze wiedziałem :smiley:
Ps. Przyszły wczoraj spreżynki i lexus na tył :slight_smile: Jutro składam i na stunty…

Rob stelaz bo bez niego nie daje tej lampie zbyt duzo czasu :lol:

e tam ciężko jest przelecieć na plecy , mi się to udało raz czy dwa , i wiem że raz robiłem taką w hooj wolną i palce z hebla mi zjechały ale przy normalnej gumie to nawet jak ci spadną to zdążysz chwycić s powrotem

i uważam (ale to tylko moja opinia) że jeździć ze stelażem a nie umieć w ogóle podbijać to wiocha ( chociaż nie wiem jak jeździsz Pavel, ) ja stelmana zmodziłem dopiero jak jakieś pseudo stunty ogarnąłem