Gilera S.T.A.L.K.E.R

RudY napisał:

Akurat żółty do niego pasuje :)



True... dlatego kolor zostanie taki jaki jest :P

13tki tez by pasowaly :PP

Teraz co wszystko małego na 4um się pokazuje typu Neos,Stalker,Trakker itp to tylko 13-stki :smiley: niekoniecznie 12-y też by ładnie podeszły :smiley: ciekawe czy od Runnera by podeszły ?

Nie wiecie czy trzeba karter zmieniać? ja nie no to kasa bd to pomyślimy, może się jakieś fele 13 albo 12 trafią ;p

wilus88luki napisał:

małego na 4um się pokazuje typu Neos,Stalker,Trakker



ludzie którzy nigdy nie widzieli tkr na żywo zawsze myślą ze on taki mały :D a potem ooo!! ja myślałem ze on jest mniejszy :D

ludzie którzy nigdy nie widzieli tkr na żywo zawsze myślą ze on taki mały :D a potem ooo!! ja myślałem ze on jest mniejszy :D



Tkr może jest ciutkę większy od stalkera, ale na pewno nie dużo :D

miałem oba w piwnicy stały obok siebie , stalker przy tkr wydaje się taki chudziutki

ale dobra koniec OT

chudziutki ale ma p.g i to jest jego przewaga i jak dla mnie ma tez atrakcyjny wyglad :wink: nawet w serii ;]

orientuje się ktoś jakie rolki, sprężynki i sprężynę do tego? :smiley: bo przymierzam się do kupna… :stuck_out_tongue:

kur.wa… ile razy zadacie jeszcze to pytanie każdy silnik reguluje się indywidualnie!!! :573:

do seri seryjne i choj

Dzisiaj trochę czasu było to założyliśmy ZX’a
Bez jakichkolwiek regulacji do 60km/h smętnie ale od 60km/h rakieta i v-max 85-90 km/h licznikowe. Nie wiem dokładnie ile bo skala jest do 80 a wskazówka wyszła poza 80.

25.06.10r

Wczoraj skuter został wyregulowany, można powiedzieć że od razu trafiliśmy w odpowiedni zestaw :smiley:
Rolki 4,5g
Sprężynki Top Racing niebieskie
Centralka seryjna

Na tych podzespołach skuter osiąga równiutkie 80 licznikowe i mega przyśpiecha :wink:
zarzucę jakimiś fotami niedługo :slight_smile:

no to lajtowo :P… Wchodzi trochę na gumę na tym ZX’ie ;P?

A Ci powiem że nie próbowaliśmy :smiley: ale pewnie by dało radę :wink:

usiąść na tyle kanapy, poderwać w odpowiednim momencie i jest maszyna na kole :D. ale wolę nie próbować xD. szkoda mi trochę w razie małej kolizji xD

[ Dodano: 20-12-2010, 20:43 ]
no to nam się regulacja powiodła… ;D
pod koniec czerwca wyregulowaliśmy i była rakieta…
pod koniec sięrpnia pasek od pompki oleju nie wytrzymał, no i się maszyna zatarła… xd
jakby ktoś miał cylinder i tłoczek na sell to z miłą chęcią pomyślę nad kupnem… :smiley: