Gest pozdrowienia

Hugo tez dobry pomysł i były by lepsze niż " drażniące" katamarany te żółte

A gdyby tło takiej naklejki było odblaskowe to zwiększyły by widzialność skutera w nocy i bezpieczeństwo :D

Lepsze są te tradycyjne naklejki, skuterowo.com z oddzielnymi literkami, bo są wąskie i dyskretne, można przykleić w każdym miejscu skutera, a z kćukiem jak by to wyglądało..?

Może i pomysł dobry, ale w Warszawie, bo tam jest dużo osób ze skuterowo.com, u mnie w mieście jest troche skuterów, ale nie widziałem jeszcze nikogo na tym portalu z Nowego Sącza, ani nie widziałem, żeby w ogóle ktoś pozdrawiał innych użytkowników skuterów ;(

Spoko kolego , ja w W-wa widzialem jedna maszynke oklejona "skuterowo.com" na mieście przez rok :wink:

W Rybniku często widać skutery z naklejką skuterowo.com ;)
A co do tematu, nie wiem jak inni, ale ja będę pozdrawiał normalnie.

Hugo Boss mi się kojarzy ten znak z literą "V" w języku migowym

V - Victoria :lol:

Witam , ja jestem za kciukiem tylko ciężko bedzie rozszyfrować kolegów ze Skuterowo w czasie jazdy,ta naklejka kciuka uniesionego do gory umieszczona na przodzie skutera to byłby dobry znak rozpoznawczy,pomysł ok.

Taka naklejka z przodu to nie dość, że by brzydko wyglądała to na drodze by jej nie widać było... Jak już przyklejać to pod rejestracją z tyłu.

super porjekt ten kciuk i pod spodem "skuterowo.com" moim zdaniem dobrze by było takie naklejki wypordukować :)
a z tych żółtych zrezygnować, ten projekt naprawdę jest OK bez czytania wiadomo że skuter jest ok !

Jak by się do tego trochę przyłożyć to mógłby wyjść fajny bajer. Białe pole z farby odblaskowej i w kciuka wkomponować napis "Skuterowo.com". Fajnie by wyglądało i lepiej byśmy byli widoczni w nocy. :wink:

Ja nie uważam , że taka naklejka może szpecić , chyba że komuś faktycznie się to nie podoba, wiadomo to są tylko pomysły,a naklejka oczywiście nie może mieć 5cm na 5cm bo była by za mała, no i nie mogłaby być za duża , wiadomo.

jestem tu nowy :) ale powiem tak Kolega LESZEK ma nad czym myśleć :) to naprawdę fajny pomysł może warto coś takiego poddać "referendum"_ :) celem masowej porodukcji :)
pozdrawiam wszystkich użytkowników i czytelników "skuterowo.com"

Mozna by taka naklejke umiescic na lewym lusterku,oczywiscie na spodniej czesci czyli z przodu byla by widoczna,a jeszcze jak by byla odblaskowa. Mysle ze nie szpecila by a symbol zacisnietej reki z kciukiem do gory i podpisem skuterowo.com oznaczal by "skuterowo.com jest OK" :D

ja zawsze podnosze lewą ale rzadko który skuterowiec odpowiada, duzo czesciej motocyklista

Skuterzyści bardzo rzadko odpowiadają. Motocykliści z resztą też, dla nich to wstyd machać skuterom.

madi myśmy wczoraj jechali przez Katowice i odpowiadali nam motocykliści na pozdrowienia

Krzyś jak byście do mnie machali to bym was zaprosił na flaszkę

KrzysiekP napisał:

madi myśmy wczoraj jechali przez Katowice i odpowiadali nam motocykliści na pozdrowienia

No to bardzo dobrze 8)