F16 chrobotanie przedniego koła

Ostatecznie pojechałem do serwisu. Póki mam te 300 km gwarancji :) Gość zdjął koło, popukał młotkiem i działa.
Nie mniej faktycznie nie było to nazbyt skomplikowane i widząc jak komuś łatwo poszło na przyszłość nie będę miał oporów żeby sam się zabrać za jakąś naprawę.

mxx_rs prawidłowa decyzja. Jak zauważyłeś obsługa skutera wcale nie jest skomplikowana ale to nie znaczy , że zaraz po kupieniu skutera każdą usterkę trzeba naprawiać samodzielnie tym bardziej, że ich usunięcie jest bezpłatne. Oczywiście można zrezygnować z przeglądów gwarancyjnych, które są płatne. W moim przypadku było to 150 zł za każdy przegląd. Przy 6 wizytach, które były zaplanowane kwota ta wyniosła by 900 zł. Po drugiej wizycie i przejechaniu 1000 km dałem sobie z nimi spokój. Ale taka decyzja musi być świadoma gdyż tracisz gwarancję i od tej pory sam odpowiadasz za twój skuter. I jeszcze krótkie odniesienie do opinii jaką wyraził izdebski12 . Jeśli cytujesz czyjąś wypowiedź to przede wszystkim staraj się ją przeczytać ze zrozumieniem.

Miałam ten sam objaw-okazało się, że to łożysko-w 3-cim tysiączku. Tylne wymieniłam profilaktycznie po 4 tysiącach-mogły jeszcze chodzić, ale góra sezon-teraz ma z tyłu "japończyki"-pewnie przetrzymają Torosa....:)

Kate napisał:

Miałam ten sam objaw-okazało się, że to łożysko-w 3-cim tysiączku. Tylne wymieniłam profilaktycznie po 4 tysiącach-mogły jeszcze chodzić, ale góra sezon-teraz ma z tyłu "japończyki"-pewnie przetrzymają Torosa....:)

aha, fajnie. I myślisz, że ludzie, którzy pisali te posty rok temu, nagle sobie przypomną o tej awarii, oraz po przeczytaniu twojego postu stwierdzą "a tak, to o to chodziło, rok temu"

izdebski12 napisał:

Kate napisał:
Miałam ten sam objaw-okazało się, że to łożysko-w 3-cim tysiączku. Tylne wymieniłam profilaktycznie po 4 tysiącach-mogły jeszcze chodzić, ale góra sezon-teraz ma z tyłu "japończyki"-pewnie przetrzymają Torosa....:)

aha, fajnie. I myślisz, że ludzie, którzy pisali te posty rok temu, nagle sobie przypomną o tej awarii, oraz po przeczytaniu twojego postu stwierdzą "a tak, to o to chodziło, rok temu"

izdebski12 ty już nigdy nie zmądrzejesz , Kate nie zwróciła na datę tych postów a ty wyskakujesz jak filip z konopi - przestań ćpać i weź się za naukę.