Dziewczyna roku 2009 portalu jednoślad.pl

Rozkapryszonym dzieciakiem to może i Ty jesteś. :lol:
Nie pisz tu jak Ci się nie podoba i już, stary koniu. :573:

siwy_fact napisał:

Poza tym znajoma sama wrzuciła zdj do neta a więc zgodziła się na jego rozpowszechnianie!!



co jak co ale tu się z tobą nie zgodzę bo na innym forum niedawno to było przerabiane :D


Zgodnie z prawem zabronione jest publikowanie wizerunku fotografowanej osoby bez jej zgody. Nie ma absolutnie żadnego znaczenia czy jest to forum komercyjne, czy zdjęcie wisi w Biedronce.

Cytat:
Art. 81. 1. Rozpowszechnianie wizerunku wymaga zezwolenia osoby na nim przedstawionej. W braku wyraźnego zastrzeżenia zezwolenie nie jest wymagane, jeżeli osoba ta otrzymała umówioną zapłatę za pozowanie.
2. Zezwolenia nie wymaga rozpowszechnianie wizerunku:
1) osoby powszechnie znanej, jeżeli wizerunek wykonano w związku z pełnieniem przez nią funkcji publicznych, w szczególności politycznych, społecznych, zawodowych,
2) osoby stanowiącej jedynie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, krajobraz, publiczna impreza.

Polecam przeczytanie artykułu "Fotografowanie ludzi, aspekty prawne" http://www.cyberfoto.pl/szkola-fotografowania-ksiazka-on-line/60085-fotografowanie-ludzi-aspekty-prawne.htm

I tak każdy wie że żaden znajomy nie zrobi o to afery ani nigdy nie poda nas do sądu!!

oczywiście że tak ja to tylko przedstawiłem od strony prawa ,

Patrico, drazni cie to ze jestem starszy i inteligentniejszy w dziedzinie prawał :smiley: Mi to tam zwisa co robicie w tym temacie, ale nie zdziw się ze to co robisz ma skutki prawne i można z latwoscia dac pozew do sadu i domagac się odszkodowania :smiley: .

Ta, a Twój stary to Einstein. Idź na forum prawne, cześć.

czarekcw napisał:

Patrico, drażni cię to że jestem STARSZY i INTELIGENTNIEJSZY w dziedzinie prawał :-D Mi to tam zwisa co robicie w tym temacie, ale nie zdziw się ze to co robisz ma skutki prawne i można z łatwością dać pozew do sadu i domagać się odszkodowania :-D .



NO KOMENT!!

niby taki inteligentny a nie stosuje polskich znaków jak się czepiasz wszystkiego to teraz ja się Ciebie przyczepie bardzo chętnie

siwy_fact, Nie stosuje polskich znakow bo mi się nie chce po prostu.

NO KOMENT!!

niby taki inteligentny a nie stosuje polskich znaków jak się czepiasz wszystkiego to teraz ja się Ciebie przyczepie bardzo chętnie



Bardzo poprawna angielszczyzna, z jezykiem polskim tez masz problem bo zdanie zaczynamy z duzej litery, na koncu zdania stosujemy kropke i jest cos takiego jak przecinek-w gruncie rzeczy bardzo potrzebny.

8. Wyłącz CapsLock - NIE PISZ DUŻYMI LITERAMI BO TO ROZUMIANE JEST JAKO KRZYK. A KRZYCZENIE NA INNYCH NIE JEST UPRZEJME - NIE RÓB WIÊC TEGO, CHYBA, ŻE CHCESZ NA KOGOŚ NAWRZESZCZEÆ. JASNE???




Patrico,

3.To co piszesz świadczy o Tobie - jeśli nie chcesz aby inni stwierdzili, że (tu wstaw sobie kilka denerwujących Cię u innych ludzi wad), podczas pisania korzystaj nie tylko z rąk ale i głowy. W wyzywaniu innych, wyśmiećwaniu, wykpiwaniu, wywyższaniu się czy robieniu z siebie wielkiego-znawcy-każdego-tematu nie ma nic zabawnego i tylko pogorsza to Twój wizerunek w oczach innych

4.Traktuj innych tak jak chcesz aby oni Ciebie traktowali - każdy kiedyś w życiu postawił swój pierwszy krok, nawet Ty. Miej więc odrobinę wyrozumiałości dla “żółtodziobów” i nie krzycz od razu. Napisz takiej osobie kilka kulturalnych uwag emailem na priva (możesz cytować ten help), nie rób niepotrzebnych awantur na forum i przede wszystkim: nie bluzgaj

- od mojego ojca to wara i należy się tobie warn jak nie ban za obrazanie rodziny.

Nie lubię osób przemądrzałych i ludzi którzy robią problem z czego idzie. Jesteś osobą strasznie konfliktową już któryś raz to obserwuję.

ludzie uspokójcie się a w szczególności ty czarekcw, pisz normalne posty wnoszące do tematu , to Patrico, będzie miał problem z prawem a nie ty , wszyscy wyraziliśmy swoją opinie na temat tego tematu i teraz czekać tylko aż ogarnie to Kruczek i tyle


zamknę to lepiej bo naprawdę mnie denerwujecie i jak kruczek to ogarnie to to otworzy albo wywali