drogówka daje czadu skuterowcom

kolega ojca widział jak trzepia skutery na drodze i mi mówił zebym nie sciagał bo poluja na skutery i Ulenka_s2 widziała gdzies w necie wiec złozyłem ten temat na przestroge dla innych co by uwazali na drogach

Tak popatrzeć na to z boku, to przy takiej kontroli i tak dowalą Ci za brak uprawnień ;/. Dlatego większość nastolatków w wieku 15-17 lat sprzedaje swoje skutery i dokłada do tego trochę kupując stare rocznikowo motory szatany 400-750ccm!. Jak ich chwycą to wychodzi na to samo, czyli jazda bez uprawnień 500zł :D. Twierdzą że takim jest o wiele większa frajda z jazdy i mają większą szansę na ucieczkę heh :D. Osobiście to życzę im tu z tego forum szczęścia :D. Pozdrawiam!

Pietro napisał:

mowiniak napisał:
Pietro a jeżeli spowodujesz wypadek i wezmą skuta na ekspertyze to Ci żaden przełącznik nie pomoże

W takim razie jeździć blokowanym w ślimaczym tępie 45/h.

Twój wybór :P

Leszek napisał:

Pamiętajcie, ze ta akcja jest wymierzona głownie w amatorów zmian pojemności, co dla mnie jest drogowym bandytyzmem. Nikt nie będzie Was ciągać o 5 czy 10 km.h nadmiaru.

Sama zmiana pojemności nie zapewnia większej v-max ale moc.

Policjanci głownie patrzą na wiek.Jak np chłopaka w wieku 14 lat zatrzymają to są większe szanse,ze wlepią mu mandat niż jakiemuś facetowi który ma 40 lat.

mowiniak napisał:

Pietro napisał:

mowiniak napisał:
Pietro a jeżeli spowodujesz wypadek i wezmą skuta na ekspertyze to Ci żaden przełącznik nie pomoże

W takim razie jeździć blokowanym w ślimaczym tępie 45/h.

Twój wybór :P

Mój wybór?? kolego, ja od dawna mam prawko i śmigam legalnie :mrgreen:

Jakub, a możesz mi powiedzieć , jak mogą wlepić mandat 14-latkowi ?.

14 latkowi wlepic mandatu nie mogą,ale jego rodzicom już tak.

Naoglądaliście się filmików na youtubie? jak w niemcach haltują łebków na skuterach. Polska policja nie ma czasu na takie pierdoły. Po za tym mój Baotian potrzebuje przynajmniej 1500 metrów aby rozpędzić się do szalonej prędkości 65k/mh.