Docieranie skutera w ZIME? Nowy skuter toros f16

jasne, że tak. Pisz na gg

Podaj swoje gg bo coś nie mogę znaleźć tematu ze sprzedażą Twoich części, chyba, że masz moje to Ty napisz do mnie.

Izdebski fajnie że masz nową "eF szesnastkę" :) mam nadzieję, że w następnym sezonie zabierzesz się z ekipą mazowiecką na jakąś wycieczkę :)

a jaki preferujecie minimalny wiek?

Każdy może z nami jeździć - bez względu na wiek. Tak samo jak każdy (prawie) ma inny skuter.

A to spoko jak chcecie jeździć z 16 latkiem to spox :D
Jak nigdzie na wakacje nie wyjadę to bardzo chętnie bym się wybrał moim nowym chinolkiem na dłuższą trasę, przedtem jeszcze będę musiał go dotrzeć, i na serwis go zawieść, aby mi naprawili prędkościomierz zawyżającą prędkość, i wyregulowali gaźnik.

Ja na Twoim miejscu poczytałbym w necie o regulacji gaźnika. To jest bardzo proste Kasę zaoszczędzisz :)

Nie mam co zaoszczędzać bo skuter ma dopiero 30km przejechane a więc ma pełną gwarancje. Po co mam się męczyć, tracić nerwy, wkurzać jak mogę za darmo na gwarancji go oddać do serwisu?

izdebski12 napisał:

Nie mam co zaoszczędzać bo skuter ma dopiero 30km przejechane a więc ma pełną gwarancje. Po co mam się męczyć, tracić nerwy, wkurzać jak mogę za darmo na gwarancji go oddać do serwisu?

Racja :) nie pomyślałem o tym ;d

Jeśli serwis jest ogarnięty to dobrze wyreguluje, a jeśli nie to lepiej robić samemu.

Uwierz mi - Nie chcę nawet próbować regulować, bo już to kiedyś robiłem w starej maszynie - była to jedna wielka udręka, nerwica moja i sąsiadów którzy sapali na ciągłe jazdy przy domach aby sprawdzić regulacje, a i tak zawsze się okazywało, że po odpaleniu na zimnym gasł chociaż obroty i tak były bardzo wysoko wkręcone.

Chcę ci tylko poinformować że gwarancja nie obejmuje regulacji gaźnika - będzie za to dodatkowa opłata, pytałem się Pana z mołodnickiej.

Szkoda tylko, że od nowości jak tylko wyjechałem z salonu gaźnik był źle wyregulowany bo już na pierwszych światłach gasł na wolnych obrotach oraz się dławił.