Dobry skuter do 5000 zł [Nowy]

lisu7 napisał:

1tajwańskie jest ale firma kymco ma podrobioną technikę hondy jak nie wierzysz to sprawdź http://pl.wikipedia.org/wiki/Kymco
a romet tyle samo beż tuningu chyba wiem bo mam

Co Ty pierd...lisz za przeproszeniem,jaką podrobiona. Kymco kiedyś produkowało dla Hondy i było z nią połączone,a teraz to oddzielna firma. Produkują też silniki do najnowszych skuterów BMW,a to mówi samo za siebie.

lisu7 napisał:

sorry za to napisał brat wiesz jak to jest mały głupi i nic nie wie ja poszedłem na chwile a on w 10 min już coś nabroił jeszcze raz sorry

Jasne... nawet teraz nie masz odwagi się przyznać do błędu. Charakterystyka pisma ta sama więc nie wierze zresztą już nie ważne.

Co to Kymco Super 9 to jestem tego samego zdania co Ryglos - takich rzeczy nie kupuje się bez oględzin bo w to że ktoś pisze że wszystko działa nie można wierzyć a jeśli skuter okaże się dla Ciebie niezadowalający to kurierowi i tak musisz zapłacić.

a podobno Derbi jest dobre(tak kolega gadał)

lisu7 napisał:

a podobno Derbi jest dobre(tak kolega gadał)

Ale co to wnosi do sprawy bo nie rozumiem? Ktoś napisał, że derbi jest złe?

Co do kolegi kupującego skuter. Jeśli musi być nowy i w miarę dobry to może kymco agility 2T albo vitality. Ewentualnie jeśli chcesz bardziej "sportowy" wygląd to agility RS 2T.

Ja dam swoją propozycję: Zipp Quantum R .
Super chodzi, świetnie wygląda, 2T i względnie mało awaryjny (zależy od egzemplarza). Jest to chińczyk i markowego nie przebije jakością, ale jak już tu Fubu2PL napisał, można się wiele nauczyć np. obsługi i dbałości o sprzęt.

Ja bym nie kupował chińczyka...
Uzbieraj jesze 1000 zł i kup sobie nowego peugeot-a speedfight-a 3

Mój kolega kupił Peugeota Ludixa za 4200 zł, Nówka sztuka, ale rocznik mniejszy - z wystawy. Kupował w 2010 roku z rocznika 2009 i jest zadowolony. Peugeot to już jest firma jakaś i na pewno lepsza od Kymco