DK86 Będzin - Bielsko lub Będzin - Częstochowa.

Coś w tym musi być:)

ja to już się nie wypowiadam bo to się mija z celem , taki hinderburg myśli że ma rację ? - ok niech myśli swoje mam go w dupie i wyjebane na niego , w każdym bądź razie rozmawiałem z drogówką i mi powiedzieli że znak B9 nie dotyczy motorowerów i dla tego dzokej nie łapli cię na dk 88 chyba że zwykła kontrola

Jak już wielu zauważyło, Sląska grupa kreuje się nachalnie, na "pozytywnie zakręconych, gdy tymczasem są chamami, którzy nie potrafią merytorycznie rozmawiać, nie tolerują jakiejkolwiek krytyki. Obrażanie, wyzywanie to u nich już norma. Nawet nie starają się tego już ukrywać.
Stereotyp tępego ryla idealnie do nich pasuje.
Swoimi wypowiedziami kilkoro z nich obnażyło swoją prawdziwą naturę. Mam tylko nadzieję, że nie wszyscy w tej grupie są tacy jak Ci omawiani.
Kreują się na wszechwiedzących, a tym czasem nie mają bladego pojęcia o podstawach ruchu drogowego.
Kilka rzeczy już ustaliliśmy. Nie potraficie jeździć zgodnie z obowiązującymi przepisami, poruszacie się po drogach, gdzie motorowerom jeździć nie wolno, stwarzacie realne zagrożenie na drogach publicznych - i na koniec najważniejsze - kilkoro z Was to chamy, co wielokrotnie swoimi wypowiedziami udowodniliście.
Nie widzę sensu dalszej polemiki z takimi typami jak Wy.
Niech pozostali userzy ocenią, kto ma rację i kto jest na tym forum największym chamem.

Mogę być chamem ale mam swoją godność i nie pozwolę by taka parówa jak ty po mnie jeździła masz coś do nas ? chcesz nas nauczyć JAZDY ZGODNIE Z PRZEPISAMI BĄDŹ MANIER ? To nie pierdziel tyle na tym forum tylko to zrób spotkaj się z nami i normalnie porozmawiaj a nie wymądrzaj się za klawiatury. No chyba że jesteś babą i nie masz na tyle odwagi by się spotkać spojrzeć nam w oczy, a jedynie forum robi z ciebie prawdziwego mężczyznę. I jak nie masz zamiaru rozmawiać z takimi typami jak My to po prostu tego nie rób i wszyscy będą zadowoleni, A ty dalej będziesz mógł żyć w przekonaniu iż jesteś największym guru na tym forum. Pozdrawiam i chu..wego dnia życzę.
Koniec tematu.

"rower - pojazd o szerokości nieprzekraczającej 0,9 m poruszany siłą mięśni osoby jadącej tym pojazdem; rower może być wyposażony w uruchamiany naciskiem na pedały pomocniczy napęd elektryczny zasilany prądem o napięciu nie wyższym niż 48 V o znamionowej mocy ciągłej nie większej niż 250 W, którego moc wyjściowa zmniejsza się stopniowo i spada do zera po przekroczeniu prędkości 25 km/h" O te zmiany mi właśnie chodziło:) Ograniczono wtedy nawet moc silników elektrycznych i wykreślono słowo "dotyczy również motorowerów" przy znaku B-9.

Jeszcze na koniec podaję linka (z lenistwa) na stronę zgodną z najnowszym Kodeksem Drogowym który zmienia się tak szybko że nie każdy będzie na bieżąco:)

http://drogipubliczne.eu/1-3-znaki-zakazu

Pozdrawiam Wszystkich i życzę szerokości:)