Derbi Senda SM X-Race ; )

To wydaje mi się że nie będzie za fajna.

wygląda prawie tak samo jak ta z mielocha :stuck_out_tongue:

Niee, ta jest fee :stuck_out_tongue:

a jak pisałes to mówili Ci ze będzie normalnie w sklepie dostepna czy trzeba będzie pisac do nich ??

nooo tylko ta z mielo,cha ma diody/żarówki na całej szerokości, ale jakoś lepiej wygląda ;]

http://www.racing-planet.pl/tuning-skutera-uniwersalna-lampa-tylna-str8-85cm-p-6457-1.html?sessID=f6f7288523c27d7a7b28591ce45aad3f
ta tez jest ciekawa i z kierunkami nawet :smiley:
chyba się skusze na nia :smiley:

Fajna fajna, ale mam już fajnie zrobione kierunki i nie chce wymieniać przerywacza chce po prostu kupić małą tylną lampę LED taką jak pokazywałem parę postów wcześniej. :slight_smile:

danielo321, to mówisz że osiem dych taka lampaż ja muszę jutro błotnik wyjebać w dt i se w photoshopie wkleić ją bo nie wiem jak w DT to bd wyglądać…

No zobacz zobacz i wyślij foto też jestem ciekawy :slight_smile:

PS. Cena to 80zł albo 85zł wiec nie duża różnica, a lampa jest super :slight_smile:

soryyy za OT
a do tej lampy trzeba przerywacz wymieniac ? :smiley:

Bierz tą z kierunkami zarąbista jest ;). ja tez sorry za OT. Noras a nie chcesz tej swojej lampy DRC sprzedać? :smiley:

Witam
Dziś zamontowałem sportowy wydech marki GIANELLI :slight_smile:

FOTY:




i jak teraz chodzi ? nagraj jakiś filmik jak to chodzi tzn. dźwięk :wink:

Hmyh no na prawdę fajne to bzykadełko :slight_smile:
Wydech nówka ?

Filmik nagram nagram :), a wydech używka :slight_smile:

ładna ta senda jest ;p wydeszek też niczego sobie

a jak dla mnie to cały czas brakuje okleiny :P, lampa tył i przód też nie pasują ;P. A wydech fajny fajny :]…

Fajny taki Clear-style :stuck_out_tongue_winking_eye:
No a lampa tylnia do wymiana i to już :slight_smile:

powiem wam że ostatnio jeździłem Aprilią SX a to przecież ma ten sam silnik co senda… silnik derbi… To normalnie to jest aż do podziwu jak 50ccm może tak super chodzić … Normalnie mega :stuck_out_tongue:

Witam
Dziś mam marne informacje miałem lekki wypadek tzn wyjeżdżam sobie z pod garażu spokojnie wjeżdżam na normalną drogę a tu naglę we mnie babka wjeżdża :frowning:
Na zdjęciach nie widać wszystkich uszkodzeń. :frowning:

FOTY: