Derbi Senda SM X-Race ; )

co to ma do sendy :P?

To i to jest motoryzacja :smiley:

Nie obijaj tym skajem! Ta pseudo-skóra w ogóle nie pasuje do tego moto. Idealny będzie gładki materiał, bo to co podałeś w linku, to niech cie ręka Boska broni to kupować! Nie będzie pasować :wink:

RudY napisał:

To i to jest motoryzacja :D



Dokładnie tak :)

Dywersant napisał:

Nie obijaj tym skajem! Ta pseudo-skóra w ogóle nie pasuje do tego moto. Idealny będzie gładki materiał, bo to co podałeś w linku, to niech cie ręka Boska broni to kupować! Nie będzie pasować ;)



Dałem do znajomego tapicera powiedział że coś fajnego poszuka i mi to obije :)

danielo321 napisał:

tapicera powiedział że coś fajnego poszuka i mi to obije



Skoro tak, to pewnie dobierze dobry materiał ;)

No też tak myślę. Dam foto jak odbiorę od niego :slight_smile:

danielo321 napisał:

No też tak myślę. Dam foto jak odbiorę od niego :)


Czyli że będziesz miał futerko na siędzeniu? :-D

Futerko to raczej nie będzie, ale powiedziałem mu że plastiki będą w czarnym połysku i on coś dobrego dobierze. :slight_smile:

jak tam sendaż Zrobiłeś coś? Bardzo dawno żadnych up’ów nie było ;p

No nie było :frowning:
Co tu dużo mówić znajomy ma za zimno w garażu żeby pomalować plastiki. Jak przyjdą plastiki ruszy i też cała reszta. Jak na razie trzeba troszkę poczekać na cieplejsze dni.

grzejniki do garażu i nagrzejcie :stuck_out_tongue:

Witam
Troszkę mnie tutaj nie było. Zacznę od początku troszeczkę się zmieńiło w sendzi między innymi odebrałem plastiki, siedzenie od tapicera i jakieś tam drobiazgi. Plastiki są w kolorze czarnym połysku oraz bardzo jasnej pomarańczy. Plastiki oraz siedzenie mam już trochę, ale chciałem wam zrobić niespodziankę i pokazać jak wszystko będzie skończone jednak nie wyszło. Obecnie plastiki, nowa kierownica, manetki, siedzenie są już na sendzi brakuje jeszcze okleiny, która jest już u mnie, ale niestety nie mogę jej jeszcze przykleić ponieważ muszę jechać do znajomego na polerkę plastików. Ok koniec gadania czas na zdjęcia obecnego wyglądu sendy:

FOTY:
















PS. Zapomniałem dodać, że kupiłem nowy licznik w idealnym stanie :slight_smile:

na 3 od końca zdjęciu osłonka łańcucha wygląda jak dorobiona w ,pejncie "

zarąbiście wygląda miód :mrgreen:

No masz racje strasznie dziwnie wyszła. No, ale nic niech będzie :slight_smile:

No jest bajer :slight_smile:
Ta lampa tylna to samoróbka ? :slight_smile:

Tylna lampeczka jest kupiona :slight_smile:

na przybliżeniu ta osłonka nie wygląda jak w paincie,
a ta lampa jest kupiona, przynajmniej takie były na allegro.

Nie wiem dlaczego tak wyszło w każdym bądź razie nic nie ruszałem w peincie ani żadnym innym tego typu programie.

Miodzio jest :smiley: