Czym grozi jazda z uszkodzoną pompą wody ?

Jak mam być szczerzy to trochę podejrzana ta katana. Opona z tyłu zmieniana, lusterka, klosz lampy a nie wydaje mi się aby ktoś bawił się w takie zabiegi kosmetyczne kto boi się jeździć tym skuterem po mieście bo " ruch jest spory ", przedni błotnik też chyba nie jest oryginalny. Przed zakupem dobrze sprawdź ten sprzęt. Ogólnie wizualnie nie wygląda źle. Ale skoro masz plany zmieniać cylek i masz odłożoną kasę na ew. problemy to wydaje mi się że jak za tą kwotę może być ok.
Ciekawe jeszcze jaki przebieg...

Z tym ruchem gdyby to sprzedawał facet też bym nie łyknął,ale to sprzedaje kobiecina i po tym jak z nią rozmawiałem, jestem w stanie uwieżyć.. :)
Ale on jest sprowadzony z Niemiec, przypuszczam,że tam była zmieniana i opona i te klosze.
Właśnie pytam się o tą jazdę bo bez niej to jak kota w worku kupować ;)

edit: przebieg 15000

edit2: Sam zauważyłem, że jest pare mankamentów wizualnych,ale na prawdę za taki sprzęt, za taką kase.. Morini to świetne silniki :)

Jazdę testową spokojnie możesz wykonać, 300-500m nic się nie stanie, Ja też testowałem tą yamahę, niestety była to wada ukryta i nie tylko to więc ją oddałem.

Uff.. to dobrze :)
To prawda,że w naszym kraju można zwrócić pojazd do 7dni bez podania powodu ?
A sprzedający może nie przyjąć tylko w przypadku gdy wskaże, że wartość pojazdu 'ucierpiała' ?

edit: Jakie są szanse, że to nie pompa wody?
jaki może być najbardziej optymistyczny scenariusz i najgorszy ?

Zależy co się dzieje, jak nie ma chłodzenia to może być termostat padnięty, zapowietrzony układ chłodzenia, mało płynu,

Zyczcie udanego zakupu !:D