czy warto kupić tego Zumico gr 200

Jasna sprawa - naturalnie pozdrowię i zapraszam do zwiedzania świętokrzyskiego oczywiście na skuterach :)

No by mi chyba dupa odpadła na mej motorynce :-)
Ale za młodu śmigałem na majowym rajdzie pttk po okolicy, Starachowice, Wąchock (a jak), Św. KATARZYNA, Bodzentyn, Kielce. Ze 20 lat temu mieliście zajebisty babasen z rurą, stoi jeszcze? W Ameliówce uczyłem pierwszy raz małolaty na nartach śmigać, ech studenckie czasy...

arasz74 napisał:

No by mi chyba dupa odpadła na mej motorynce :-)

Na 50-tce raczej tak ale na 125 przy tak dobrym połączeniu drogowym jak jest w tej chwili raczej dałbyś radę. Ja rok temu wypuściłem się na 50-tce w trasę "służbowo" Kielce - Solec nad Wisłą czyli 2 x 100 km i faktycznie miałem potem dość i jazdy i straconego czasu.

arasz74 napisał:

Ale za młodu śmigałem na majowym rajdzie pttk po okolicy, Starachowice, Wąchock (a jak), Św. KATARZYNA, Bodzentyn, Kielce. Ze 20 lat temu mieliście zajebisty babasen z rurą, stoi jeszcze? W Ameliówce uczyłem pierwszy raz małolaty na nartach śmigać, ech studenckie czasy...

Widzę że faktycznie okolice są Ci znane - wiele się jednak zmieniło pod kątem atrakcyjności regionu. Basen "Perła" o którym piszesz (zapewne chodzi o ten w Nowinach) stoi i funkcjonuje ale jak się łatwo domyśleć nie jest już taką atrakcją jak kiedyś i powstało w okolicy wiele nowocześniejszych obiektów tego typu.

Dobra kończmy bo mocno odeszliśmy od głównego tematu.

BaRteX i jaki wybór?Coś jeszcze wyhaczyłeś?

Myślałem, że temat pozamiatany, przecież było takie fajne KYMCO...?
Prawo jazdy to pryszcz :-)))

arasz74 napisał:

Kurka, Paci... Ty to jakaś chodząca masakra jesteś...
Jak będę kiedyś chciał kupić używkę, to Cię tu ściągnę choćby i samolotem, bo się opłaci :-)

jeszcze nie widziałeś jak się targuję:)a jak sprzedaje to przykład:)
https://www.youtube.com/watch?v=J-HnMCDEqqI

Chcesz mi powiedzieć, że Szwagier, to Ty? :-)

prawie:) ja nie łoje i nie jeżdżę na rowerze bo nie mam zaufania do pedałów:)ale tak sprzedaje ze każdy kupi nawet jak nie chce:D

No to niezły jesteś, ale ja jestem lepszy. Potrafię kupić nawet, jak nikt nie sprzedaje :-))))

No, toście się dobrali... Wzorowy sprzedawca, z wzorowym klientem... To wam nawet towar nie jest specjalnie potrzebny.
Pragę byście sprzedali cegła po cegle... :))))
Ps. Idealna para prowokatorów do gry w trzy karty... :D

Ty DRUID pomyśl, jaki my byśmy razem warsztat mogli otworzyć, klient nigdy by nie wiedział co się dzieje i czy na serio:-)))

tam cegła po cegle,hurtem by się puściło i jeszcze wmówiło że most tylko uwędzony żeby się lepiej trzymał dołożymy za pół ceny:D Taka promocja

arasz74 napisał:

Ty DRUID pomyśl, jaki my byśmy razem warsztat mogli otworzyć., klient nigdy by nie wiedział co się dzieje i czy na serio:-)))

Przyszedł by po świece a odjechał ze skuterem:)

Nie tylko ze skuterem, ale jeszcze by zamówił do niego kosz i malowanie na różowo całości - gdzieś już o tym słyszałem/czytałem/pisałem... :-)
Załatwiamy też obciążenia hipoteki (dowolnej) od ręki, chcesz? I to w cenie, nie pobieramy prowizji od kasy na nas przepisywanej, zero opłat ukrytych, wstępnych, zatajonych, ubezpieczeń - nic drobnym drukiem wszystko prosto w oczy.
Jak z awariami KYMCO, czysta przyjemność :-)