Czy warto kupić - nowy ale rok stał !!!

Nie, nie ma to prawa bytu, żeby w sklepie/salonie tak sprzedawali jak napisał Skeeze.
Co do samego skuterka to chyba chińczyk jak chińczyk, ale za te pieniądze będzie dobry.

Wolałbym coś nowego z Kymco (używanego nie kupię), ale uznałem, że na początek Keeway F-Act 50 powinien być w sam raz, zwłaszcza, że cena do zaakceptowania dla żony :-) a dla takiego skuterowego żółtodzioba jak ja, ta gwarancja jest jednak istotna. Może za jakiś czas przyjdzie pora na Kymco.

To znaczy tak, jeśli chcesz utrzymać gwarancję, musisz wykonywać przeglądy. Każdy serwis ceni sobie inaczej, u niektórych to 50zł, a u niektórych 200zł. Przeglądy są na 300,1000,2000,3000,4500,6000km itd... Dlatego według mnie lepiej by było dołożyć 1200zł i kupić kymco agility. Na pewno dużo więcej przejedzie, będzie niezawodny. A można by i sobie darować gwarancję, jak to niektórzy robią, bo na przeglądach bardzo mało robią, a kasę tylko biorą... Przemyśl to sobie ;)

Telker ja bym brał to kymco, ale co do gwarancji to wątpię by jeszcze obowiązywała. zwykle jest tak że przeglądy gwarancyjne trzeba robić po określonym przebiegu ALBO CZASIE. tzn np nawet skut niejeżdżony powinien mieć przegląd po 4 m-cach od daty zakupu W SALONIE. tu data zakupu= data zakupu przez Twojego ziomka. dopytaj w Kymco. ja właśnie tak straciłem gwarancję (ale cieszę się z tego)

pierwszy przegląd z tego co pamiętam musi być zrobiony max do jednego miesiąca po zakupie:)

nie wiem jak jest u was ale u mnie w gwarancji było tak przegląd 0 po zakupie skutera a 1 przegląd po przejechaniu 300km raczej nie ma okreslonego czasu na przejechanie tych 300km , jeden przejedzie ten dystans w 3 dni drugi w miesiąc a inny np po 6sciu miesiącach

może nie do końca z tym czasem bo gwarancja jest na 2 lata no ale powiedzmy ze masz mieć 3 przegląd i co zrobisz przez miesiąc np 2000tys km

od kupna skutera pierwszy przegląd musisz zrobić albo po przejechaniu 300 km albo po miesiącu czasu, nie ważne czy skuter stał czy przejechał 5 km. Tak jest przynajmniej w Kymco, w innych markach nie wiem. Później nie ma już ograniczeń czasowych, drugi przegląd możesz i po roku zrobić.

U mnie np. nie było żadnych ograniczeń, ale u kogoś mogą być ;D

u mnie był obowiązek zrobić przegląd po 4 m-cach od zakupu albo 300km
nawet jak stał w garażu to po 4 m-cach musiał być przegląd

Madi gdzie Ty masz zapis że musisz zrobić w Kymco pierwszy przegląd w ciągu miesiąca? Przy przebiegu 300km to tak,ale nie ma ograniczenia czasowego.

jest zobacz w instrukcji obsługi

U mnie 8000 km lub 2 lata. Ale i tak dałem spokój z gwarancją.