Custom-Stunt honda prodżekt baj danielson ;)

Chujowa ta polerka jak barszcz, popraw ja.

weź kup na szlifierkę taki dysk na który na rzepie przyczepia się papier ścierny kup 120 i nie wiem, 400/800 1500 zrób tym szybciutko zrobisz potem tylko pastą i będzie lustro jak chuj xD

po jaką cholerę jakieś kurcze setki papierów , ja użyłem ściągacza do farb , potem trochę pociągnąłem to takim miękkim druciakiem bo to chyba było małowane proszkowo i tak łatwo zejść nie chciała i tylko zmiękła farba , potem papierem ściernym 600 żeby dotrzeć się już dokładnie do gołego alu ( ok 5 minut tarcia) a potem na maszynę filc i pasta i polerka zajęła mi 30 minut w tym 20 minut czekałem aż farba rozmięknie

ale niestety po tym jak pociągnąłem już filcem , okazało się że jest chujowy odlew i ma wżery (tam gdzie nie było wżer wyglądało prawie jak chrom) , przez co musiałem to potraktować papierem 350 , co zrobiło dość spore rysy i teraz będę musiał się jeszcze troszkę pobawić żeby to wyrównać :frowning:

wrona napisał:

ale niestety po tym jak pociągnąłem już filcem , okazało się że jest chujowy odlew i ma wżery (tam gdzie nie było wżer wyglądało prawie jak chrom) , przez co musiałem to potraktować papierem 350 , co zrobiło dość spore rysy i teraz będę musiał się jeszcze troszkę pobawić żeby to wyrównać :(


no i właśnie dlatego lepiej zacząć od papiero 120 wyszlifować nim większe nierówności potem jakąś 400 wyrównać rysy po 125 potem nie wiem 800 wyrównać rysy po 400 i w sumie nie wiem potem jak duże rysy to papierem 1500 zrównać albo od razu pastą polerską i wtedy nie będzie takich wżerów chyba że już w środku odlewu jakieś pęcherzyki powietrza są bo taka lipa czy coś ;p

ja mam takie gabki na wiertarkę. i jechalem od 1000-2000 i potem filc+pasta ale sa tam glebokie rysy wiec nie da się dobrze. tak zostanie

Danielson napisał:

sa tam glebokie rysy wiec nie da się dobrze


aaaaa da się kurde... chęci do roboty Cie opuściły widzę już po peugeocie.
rób od nowa tylko zacznij papierem tam 240 czy podobnym rto nie będzie rys.
nie zostawiaj tak no weź .-.-

po co takim grubym papierem ?
teraz wystarczy ze przeleci to delikatnie 800 a potem 1200 albo 1500 i się konkretnie przylozy przy papierze 2000 to potem juz będzie przyjemnosc :wink:

kurwa na sobote ma byc gotowy a ja jeszcze nie mam silnika w domu xD wiec pozdro z polerka i leze w domu z 41 stopniowa goraczka

po co takim grubym papierem ?


zależy jakie te wżery ma, jak duże to nie ma sensu zeby tarł papierem 800 dwie godziny lepiej od razu jakimś 400 przelecieć szybciutko zrównać i potem 800 itd. zależy do tego jak wżery są wielkie bo na fotach nic nie widać ;p
Jak nie masz silnika to nie masz co robić to idź kurde polerke rób. a jak masz 41st gorączki to byś na kompie nie usiedział i byś spał cały dzień a rodzice do doktora zabrali jakiegoś.

Wez ja potnij i na zlom wywiez :stuck_out_tongue: Nie no musisz się bardziej postarac bo mi łądniej wyszlo :smiley:

Koniec…
Honda do zyda idzie

i dobrze :lol: