Co warto włożyć w ten skuter? Benzer Ohio.

co powiecie na to ?
http://tablica.pl/oferta/sprzedam-wariator-malossi-multivar-przejechane-ma-ok-5km-keeway-CID5-ID1VDan.html#c9c727ac19;r:;s:

Tłumik w t4 nic prawie nie da znikome wartości to nie 2T
jak masz hajs na leo + wario to lepiej moim zdaniem kup Tec 80 z głowicą no name + gaźnik 22 i kruciec to wychodzi 550 zł bez przesyłki doliczyć ok 50 zł tylko trzeba to złożyć co nie jest trudne tylko chytre lub oddać do dobrego warsztatu tyle że to kosztuje ( nie wiem ile ) potem tylko jakieś wario bo te padnie na 80-tce bardzo szybko

Widzę kolego że masz nadmiar gotówki ? :).Napiszę tak - Nawet jak zainwestujesz 500 zł to i tak niewiele szybciej skuter pojedzie.Zadaj sobie pytanie czy bardzo Ci zależy aby twój skuter jechał 10 km/h szybciej niż obecnie ?.Nie sądzę abyć ciągle jeżdził na manetce odkręconej do oporu ?.Moja rada jest taka - jest teraz zima więc sprawdż sobie w jakim stanie jest napęd.Jak jest potrzeba to wymień sobie rolki,pasek,sprawdż w jakim stanie jest sprzęgło oraz dzwon sprzęgła.Po prostu wymień tylko to co konieczne.Resztę pieniędzy wydaj na inne ważniejsze cele.

To jest 4t?

Poprawson napisał:

co powiecie na to ?
http://tablica.pl/oferta/sprzedam-wariator-malossi-multivar-przejechane-ma-ok-5km-keeway-CID5-ID1VDan.html#c9c727ac19;r:;s:

Coś mi się nie chce wierzyć, że ten wariator ma przejechane "5km"

9g to głupota
na seri miałem 6.5 to mulił jak new wario role 5.0 to nagle ożył v-max spadł 5KM ale nie zostawałem na światłach

Dobrze gadasz Dziadek100,
Powiem serwisantowi,żeby zobaczył jeszcze jakie czesci są na wykończeniu i ktore ewentualnie byłoby rade wymienic.
Ej a wiecie co jest przyczyna pokazywania ilosci paliwa w zbiorniku?
Bo mi na początku licznik skakał a teraz pokazuje cały czas 0,jak myślicie pływak sie zacial ?

to niech serwis się tym zajmie
w sumie to jest niezły pomysł jeśli chcesz po prostu jeździć nie zawracaj sobie tym głowy tuningiem jak ci zbraknie mocy to po prostu kup coś większego :) dbaj o niego