Co ja kurna narobiłem :D Baotian powah ! :D

Dobra dobra tylko ile wynosi i jak to jest dokładnie z tym podatkiem od handlu ?
Musze mieć jakiś czas pojazd, żeby nie płacić takiego nie ?

Musisz posiadać pojazd conajmniej 6miesięcy, bądź przejechać nim minimum 6000km, aby po sprzedaży go z zyskiem nie płacić podatku w wysokości 19% wartości sprzedaży.

ojejku to napiszesz na umowie mniej…

ja pierdole w polsce to jest poj.ebane , ciagna kase z czego tylko się da ;/ nie dadza człowikowi zarobic ;/

kurwa prawie 20% ja pierdole … tutaj podpisuje się mały papierek , i nikog nie interesuje za ile kupiłem czy sprzedałem farfocla i samo przerejstrowanie to też kwestia niecałej złotówki tyle co znaczek pocztowy …

jak wpiszesz na umowie ze sprzedazy mniejsza kwote niz kupna to nic nie placisz :wink:
przetestowane ;]

z tego co wiem przy zakupie też płaci się chyba podatek (kurwa jak ja nie lubie tego słowa) od wzbogacenia , ale tylko przy zakupie wyższym niz 1000 zł

Nie płaci się, kupowałem i rs i dt za ok 7k i nic nie płaciłem.

A ten podatek 19% płaci się od całkowitej kwoty czy od tej którą niby zyskałem ?
Czyli przykładowo kupiłem za 400zł sprzedam za 600 to płace 20% z 200 czy z 600 ? :stuck_out_tongue:

zapewne z 600 , nie ma tak dobrze :slight_smile:

piszesz mniej na umowie niż pisałes na poprzedniej i jestes kryty

Kowal nie zawsze wszystko może iść po Twojej myśli …

Żeby nie było że się obijam…




A tak serio to mi się nie chce przi nim grzebać i wszystko robie powoli :stuck_out_tongue:

a co tu kombinejszyn ? :smiley:

Dobrze że zamontowałes w tym miejscu lampe to przy stuncie się nie stłucze :lol:

rozebral zeby pokazac ze się nie opierdziela cwaniak jeden. A teraz za tydzien zlozy i tez pokaze ze cos robil :smiley:

no Rudy co ty planujeszł
aaa już wiem chcesz do mnie przyjechać na przeróbkę ramy pod stuntą :smiley:

Ja tu nic szczególnego kombinejszyn :stuck_out_tongue:

Chce go ogarnąć żeby to jakoś wyglądało przyzwoicie i wszystko co zepsute i widoczne zniwelować :slight_smile:

A do ciebie szympa przyjade z czym innym :slight_smile:

Sprzedany w piździet za 800 :slight_smile:

Trochie zarobiłeś;d

Nie za dużo ale zawsze coś :slight_smile:
Poza tym przynajmniej sobie pokopałem w tej padace :wink:

Zamykam to