Ciało obce w baku

Karchera nie mam ale jakby spuścić paliwo i odkurzaczem spróbować? :d

Pożycz gdzieś w warsztacie samochodowym, albo kup sobie taki przyrząd z elastycznym ramieniem, coś jak w lampkach biurowych, to ma mocny magnes i na 100 wyciągnie igłę, nawet przez plastik.

możesz, czemu nie. Albo wlej paliwo do pelna i próbuj wyłowić tą igłę. Wsadź druta i próbuj tak zrobić aby podpłynęła do wlewy

a jak nie to weź wężyka z jakimś filtrem i próbuj zassać tą igłę. Tylko gorzej jak się tą igłą załkniesz ;P

Próbowałem ją wyłowić ale nawet jej nie widziałem, podnosiłem skuter do góry, postawiłem tylne koło na cegle i nic. Podejrzewam, że jest na dnie. Spuściłem paliwo i próbowałem odkurzaczem i też się nie udało. jprdl

W sumie możesz zostawić tą igłę, nic złego się nie stanie

Przejechałem się nim i wydaję mi się, że jest jakiś głośniejszy i czuje wibracje na siedzeniu i w nogach..

jest jeden sposób ale nie wiem czy to przejdzie przez wlew paliwa ale warto spróbowac, napewno masz w kuchni takie cos jak chwytak do pączków czy jak sie to nazywaz takie cos jak nożyce tylko to jest taki chwytak spósc paliwo i napewno złapisz tym ta igłe o ile przejdzie przez wlew paliwa.

Nie mam ;/

Ja mam takie narzędzie warsztatowe, do chwytania drobnych przedmiotów, z trudno dostępnych miejsc silników samochodowych. Nie jest to z magnesem, ale jak widać tą igłę to dało by radę wyjąć. Podjedź to się zrobi ;)