CBR 600 RR Telefonica Movistar

Wrona jaki zazdrosny, bo kibleem popierdala, żenua ;D

Leito, jesteś takim kretynem że aż nie wiem jak to skomentować :lol: :lol:

cbr 600rr ogolnie sa ladne :wink: Nie zebym się czepial tylko nie podobaja mi się w nich te liczniki i akurat nie to małowanie. No ale gratuluje sprzeta :wink:

No akurat liczniki nie są najmocniejszą stroną tego modelu.

Rudy, poszczęściło mi się i trochę sam zapracowałem bo:
1. rok 2009- pojazd Keeway Hurricane (pamiętacie?), wypadek, dostałem spore odszkodowanie (po sprzedaży keewaya miałem 10 000, )
2. teraz mam drugi rok stypendium z orlenu (3000zł rocznie) i w tym roku dostałem 1600 jeszcze od miasta płocka (też stypendium)
Jak łatwo policzyć zostało mi na jakąś kurteczkę.

Hehe, trochę zapracował - wpakował się keewayem pod auto :sunglasses:

Miałem raczej na myśli ze się w szkole nie opierdalam :stuck_out_tongue:

A ja za swój wypadek ani grosza nie dostałem :evil: :606:

nie się starasz tylko dupoliz i kujon :slight_smile:

ale nie znasz mnie więc nie oceniaj :slight_smile: po prostu niektórzy tak mają, że nie muszą kuć się nocami, wystarczy trochę uważać co się dzieje i wszystko gra. Poza tym jak mam 500zł miesięcznie to chyba warto się od czasu do czasu przyłożyć, co nie?

nie no oczywiście, liż dalej:*

Ale mu zazdrościcie ;D Nie dość, że prawie nówka to jeszcze w wyjebanym malowaniu W PYTÊ W KOSMOS ;d Mi się bardzo podoba przecinak zajebisty a że kogoś nie stać bo nie chce mu się ruszyć dupy to żale zostawcie dla siebie. To tyle ode mnie

www.gifura.orzhk.org/src/1332235315120.swf

enjoy!

o jest i kolejny lizodup na forum:) hahahah

Ty jednak kurwa jesteś głupszy ode mnie. No kurwa. Nie wierzę. Na chuj mam mu lizać, tępy idioto? Jak go nawet nie znam i nie miałbym z tego żadnych korzyści materialnych?

Prosze Cie Norvid Ty tu już lepiej się nie wypowiadaj. Na tym forum jesteś skończonym frajerem i tyle, idź ciskać kity gdzie indziej, wracając do tej łapy - foto pewnie z neta.
PS. Pozdrów tate szejka…

Koniec OT.

a ja lubie slonecznik

Spamery ju**e :smiley:

Sami Norvida prowokujecie, a potem Kruq warnami sypie za to, że się rzuca … też bym się rzucał pałki ;p

Ty, admin. Nie pozwalaj sobie ! :-x



Robimy stunta!

taaa :smiley:

coś ty narobił :stuck_out_tongue: