Blokady w Kingway Barracuda

P_A_T napisał:

Wkradła się literówka ona ma 4km. To jest właśnie 2T, jak go kupowałem to był najdroższy model z Kingway'a, ten skuter bez blokad wyciąga 85 km/h bo odblokowaniu i oczywiście na sporym kawałku drogi. Ja nie podaje prędkości licznikowej, zawsze mierzę GPS'em

Chodziło mi o to, skąd wiesz, że odblokowany tyle leci jak masz zablokowany?!

P_A_T napisał:

Ryglos, możliwe, on ma silnik który ma 5 km, tyle że jego waga(108 kg) go sporo obciąża, znam kogoś kto ma go i leci mu 85 km/h na serii ale kupił go używanego i nie wie skąd poprzedni właściciel ściągał blokady. 120 może nie poleci chyba że mu licznik od jakiejś aprilli założę (+20 km/h)

Chinol 85 realne ?! Nie wierze. Super 8 jechał realne 69

Dajcie sobie spokój - koleś pociska niezłe bajki i myśli że mu uwierzą. Chiński seryjny AC w takiej budzie i taka prędkość - pozdrawiam.

Dokładnie. Nie ma bata, licznik musi nieźle przekłamywać...

Witam, Mam juz tą barracude jakies 4 miesiace... psuje sie jak nie wiem... rozrusznik nie dziala, w serwisie powiedzieli ze to od paska ktory sie sciera. wymienili mi pasek. i oczywiscie 2 razy zadzialal... oczywiscie rozrusznik ale znowu przestal i tak strzela jak wlaczam rozrusznik... nie wiem co jest, ale nie mam zadnych blokad z wario mam zdjete, w tlumiku nie ma nic w gaźniku tak samo i w filtrze. A ten pasek sie ciagle sciera... normalnie czarno jest jak otwieram kopułe od silnika. ten ich serwis jest taki, ze oni sami to wymieniają... nikogo nie zamawiają do wymiany. sami po prostu to robią. bez fachowcow nic.. gdy go kupilem nie dzialal plywak... powiedzieli ze to zrobią przyjechalem po niego i plywak nadal nie dziala. nie pokazuje mi ile mam paliwa... nie wiem co z nim jest. Powiedzcie mi jak go zrobic zeby tak sie z nim nie dzialo z góry dzieki.

Postaraj się przejechać do innego serwisu. Co do rozrusznika, kierunkowskazy działają normalnie? może aku zwalony. Mi po około 4000 km przebiegu przyjarało pasek i się zrobił taki cienki, wymieniłem go i narazie jest dobrze.

ZawaDi wymień pasek napędowy w przekładni na jakiś kevlarowy.

To że wnętrze przekładni jest osadzone czarnym nalotem to normalna sprawa. Podczas eksploatacji pasek się ściera i osadza się taki nagar. Dlatego właśnie raz co jakiś czas zaglądać do wnętrza przekładni i czyścić ten nalot chodźby nawet dla lepszego chłodzenia wariatora i sprzęgła.

ZawaDi, tak to jest, jedna osoba trafi na dobry model, a drugiej się nie powiedzie ;/ Myślę, że powinieneś zmienić serwis.

Ryglos, w chińczykach właśnie tak jest, masz loterie, albo trafisz na model nie do zdarcia albo z serwisu nie wyjedziesz. Mi na początku rozładowywało akumulator, 4x był w serwisie zawsze wymieniali aku na nowy i oczywiście nie na gwarancji i podobno miało być dobrze a to samo było, gdybym san nie doszedł ze to regulator napięcia zepsuty to bym jeszcze nadal tam jeździł

P_A_T jeśli jechałeś GPS`owe 85km/h to ile miałeś na liczniku?

Jak jechałem wtedy kolegi to na liczniku miałem 89 km/h a na gps'ie 84 km/h. Na swoim mam na gps'ie 71km/h a na liczniku 74km/h

kurde... niestety serwisu chyba nie da się zmienic... a co do aku, to jest dobre kierunki bardzo dobrze dzialaja.. robilem test ze odpiąłem kable co idą do rozrusznika i podlaczylem rozrusznik do prostownika i krecil.. a tak to nic. nawet jeśli podlączylem prostownik do akumulatora. znaczy sie odlaczylem aku i podlaczylem sam prostownik w miejsce aku. i dalej to samo sie robilo. a co do paska to juz mam 2 i peka sobie w jednym miejscu Polećcie mi dobry pasek do tego Skutera.

odpisze kto ? bo ja czekam. zbliza sie koniec wakacji a ja chce go jeszcze zrobic. jak sie uda.

Pozdrawiam.

Kup Bando 788x17x28, powinien trochę wytrzymać, a na jesień, przejedź się do innego serwisu i niech ci zrobią

Mój kingway barracuda 2t po zmianie cylindra na 72ccm jedzie na prostej 75km/h że jak zmieniłem głowice od 72ccm to jest słabszy i wolniejszy lepsza jest głowica od 50ccm lepsza kompresja o wiele mocniejszy niż na głowicy 72ccm zmiana rolek na cięższe lub lżejsze nic nie daje wręcz jest słabszy najlepiej jeździ na oryginalnych zmiana dyszy na większa tez nic nie daje wręcz pogorszą osiągi nawet po dokładnej regulacji gaźnika sprężyny centralnej czy gaźnika ani sprzęgła na sportowe nie ma co wymieniać bo to nic nie daje wydanie pieniędzy na próżno wszystko sprawdzałem i przy tej opcji co wyżej opisałem skuter jeździ najszybciej czyli tylko w tym modelu wymiana cylindra na 72ccm bez wymiany głowicy daje naprawdę rewelacyjne osiągi oczywiście + dobra regulacja gaźnika to podstawa tego skutera z górki jedzie mi 85km/k Gwarantuję to bo sprawdziłem