Blokada skutera / różni użytkownicy

NO ale To był twój skuter i Ty byłeś poszkodowanym jak już sprawdza się pojazd sprawcy

Akurat to On był sprawcą z tego co pamiętam.

Ja byłem sprawcą, ale to wyszło potem w dochodzeniu policyjnym, które umorzono. Auto poszkodowanego miało zbitą tylną szybę, przednią, oraz tylny zderzak.

To znowu dochodzi do tego, że jeżeli są obrażenia ciała to jest dochodzenie przez prokuratura, a takich rzeczy nie załatwia się od razu.
A chyba przez ten okres od wyniku dochodzenia sam, czy ktoś z twojej rodziny może włączyć blokadę. Rzeczoznawca Liberty Direct również nie sprawdzał czy pojazd był odblokowany, czy też nie. Jedynie zdjęcia porobił wszystkiego - również zgięcia ramy.

Czyli najechanie? i kierowcy auta nic się nie stało a sam sobie krzywdę zrobiłeś więc poco jeszcze kłopoty sobie robić

rzeczoznawca ubezpieczyciela robi oględziny pojazdu sprawcy i poszkodowanego a by porównać je (czy pasują do siebie )

Izdebski jesteś dyslektykiem czy nieukiem? Walisz takie ortografy, że ręce opadają. Blokady blokadami, ale cylindra już Ci nie wymienią... Moim zdaniem przekładanie silników i wymienianie cylindrów na większe to niepotrzebne ryzyko.

Ostatnio zmieniłem przeglądarkę z Firefoxa na Opere, która mi nie pokazuje błędów ortograficznych, które się każdemu zdarzają.

Nie moja sprawa, więc się dłużej nie czepiam, ale jak się wypowiadasz publicznie to zadbaj o ortografie w równym stopniu co o merytoryke.

Dzięki, za upomnienie, właśnie udało mi się włączyć funkcje wykrywania błędów.
Ja bardzo szybko piszę, i czasem nie zastanawiam się jak napisać dane słowo.

Można mówić, że to pierdoły, ale sposób wypowiadania się świadczy w jakimś stopniu o człowieku. Pamiętaj tylko, że na maturze arkusz Ci błędów nie podkreśli ;-)

Dobra koniec OT :-)