Blokada na module

Ja miałem odblokwany skuter, odkąd pierwszy raz na niego wsiadłem, miałem 13 lat i nie narzekam :D. Nie ale mój skuter waży 108kg, więc na blokadach lekko by mulił według mnie.

moj muli nawet teraz, dzisiaj jak bylem na przegladzie to wyregulowali mi gaznik i troche lepiej, ja sam jak probowalem to mi to jakos nie wychodzilo i nie wiem czy ten gaznik jest zepsuty czy co bo jak sie zapytalem na przegladzie czy wyregulowal to powieidzial "probowalem wyregulowac" czyli to moze znaczyc, ze sie nie dalo dobrze bo cos zepsute ;D

standardowa wymówka, próbował wyregulować=nawet nie popatrzył na ten gaźnik. Co może być zepsute żeby się go nie dało wyregulować ? Śruba od mieszanki ? Iglica ? Może element w komorze pływaka... Hmmm... Da się wyregulować tylko musi to zrobić osoba która ma jakieś pojęcie a nie pseudo mechanik z pseudo serwisu co robi 20 minutowy przegląd w trakcie którego zmienia olej w przekładni, wstawia pieczątkę do gwarancji i inkasuje 150 zł.

KrzysiekP napisał:

hubi jak jesteś /bez obrazy/ nie pełnoletni no nawet nie myśl o module

Tego nie zrozumiałem, czemu niby małoletni nie może o module myśleć ?

troche teraz lepiej chdzi ten skuter niz przed przegladem, widac, ze cos tam grzebal przy tym, zaraz wlasnie ide zobaczyc czy da sie poprostu odpiac kabelek od modulu bo wiem, ze w niektorych sie tak da a jak u siebie wczoraj sprawdzalem to byly 2 kostki i nie spojrzalem czy mozna bezposrednio jeden odpiac, zapomnialem, a jak odpinalem ktoras z kostek to poprostu odcinalem chyba zaplon bo nie chcial zapalic ;D