Audio dla domu

Xarmac napisał:

Norvid! Norvid! Wróciłeś! :588: :mrgreen:

:* :* :*



??

też mam w 99% to samo co Rudy i narzekam na subofera bo ssie, poszukaj na googlach może opinii o tym zestawie.

kondzio94 napisał:

Musi być Bass
Musi być Głośno
Musi grać Dobrze !
http://www.allegro.pl/ite...epca_t6100.html


Za taką kase to możesz pomarzyć. ten zestaw NIE MA PRAWA grać naprawdę głośno czysto i zarazem dawać dobry bas.
Jeśli będzie bas to pewnie będzie tak, ze bas na 1/2 głośności będzie zagłuszał całkiem satelitki i w efekcie będzie tylko bas i buczenie a jak pogłośnisz bardziej bass zacznie pierdzieć a satelitki trzeszczeć.
Ja mam logitech x-540 warte prawie drugie tyle co te creative i dźwięk jest łądny tak do 5/8 głośności. Potem sub traci moc i pogłaśniają się tylko satelitki w efekcie gubiąc całkowicie bas. Choć fakt jest że na 1/2 nie pierdzi nic nie trzeszczy i nawet głośno jest. Ale to się pewnie tak wydaje że jest dobrze bo nie słyszałem w sumie głośników dużo lepszej klasy ;p
Za 150zł nie kupisz głośników (na pewno 5.1) które by grały głośno czysto i ładnie basem waliły. Jak chcesz głośniki do muzyki to kup sobie 2.1. Zresztą Ty miałeś chyba takie głośniki ze wzmacniakiem przy biurku bo kiedyś foto dawałeś... Jak to w niej się popsuło a dobrze grała to kup to co się zepsuło ten wzmak czy coś i niech gra dalej ;p

Ja za podobna kasę mam kupione 2.1 creativa jak dobrze pamiętam to T3100 i szczerze grają naprawdę dobrym głośnym i czystym basem… tylko że nie mają regulacji głośności na kablu i to jest ich wada…