Atala Byte - prezentacja mojego skutera

Chodzi mi o jazdę do 30km/h. Każdy dociera po swojemu i nawet Ci nie będę pisał jak się dociera silnik bo są nawet tutaj na forum artykuły a pozatym przy Twoim przebiegu to już za późno.

Ja nie przekraczałem 30km/h przez 300 km .Jeżdżę od dzis 40km/h

Nie powinno się jeździć tylko z takimi małymi prędkościami.Nie raz należy przyśpieszyć do wyższych prędkości a nawet do maksymalnej.Bo przy docieraniu silnik też powinien dostać wyższe obroty,a nie tylko niskie.Poczytaj o docieraniu ze zmienną prędkością.Ale jak już masz 300 przejechane to można powiedzieć,że dotarty ...

Tzn ja dziś ok. 200 albo ponad do 70 dych rozpędziłem się na full manetkę a z tego powodu więcej nie pojechał bo wydech miałem wygięty na kolanku (spłaszczony, arrow) lekko go zrobiłem ile dałem rady i zaspawałem. Ale jak dolewam oleju do zbiornika (10ml oleju na 1l benz) + to co sam mieszalnik bierze to zapchała nieprzepalona wydech i takie ciśnienie powstało że zablokowało tłok. Na szczęście wał i głowica wytrzymała :) A głowica nie jest w najlepszym stanie. Ale proszę więcej takich opinii.

Tylko jak będzie pogoda biorę się za malowanie skutera na kolor czarno - złoty

Dzisiaj złożyłem świeżo pomalowane plastiki :) Jak to teraz wygląda :)? Jest różnica między tym a starym ? Komentujecie.

Aaa dodam że ten tylny niebieski plastik zostanie tak do poniedziałku ponieważ na niego już zabrakło farby.


loop16 zrobiłeś takim jakby "złotem matowym" te plastiki?

Taki wyszedł ale ładnie wygląda :) Oczywiście maine i moich kolegów zdaniem :)

skuter rewelacja- bardzo mi sie podoba ale mam z nim od jakiegoś czasu pewien problem- a mianowicie pękł mi pasek ktory miałam juz od nabycia i wymieniałam na jakieś inny ktory doradzili mi w sklepie ktory z pozoru pasowal ale po jednym dniu rownież pęknoł.
wiec miała bym taka prośbe- jak by ktos mogł mi sprawdzić czy może wie jaki jest odpowieni rozmiar paska własnie dla Atali?
pozdrawiam:)

a jaka dysze dales do gaznika ?

następny górnik... w temacie starszym jak 2 miesiące się nie pisze, czy to takie trudne do zrozumienia ?

http://ziemianarozdrozu.pl/i/upload/spoleczenstwo-jacy-jestesmy/lopata.jpg
Masz przyda ci się następnym razem