Apka od BALA - Sezon

Nie podoba mi się ta czerwien. Biała była lepsza.

A wpierdl chceszł?

ogólnie to chyba lepiej teraz wygląda ale i tak chce w jakimś metaliku walnąć to

[ Dodano: 01-01-2012, 01:06 ]
zimowa naprawę czas zacząć

dzisiaj zacząłem od pospawania stojaka warsztatowego (niedokończony)


i poskrobane lakieru zamontowanie z powrotem pfr3,zamocowanie lampy która przerobiłem
chwilowe zregenerowanie pompy wody do dzisiejszego palenia gumy (będą nowe opony)



no i git, rób to ;d

zrób stojak na tył :smiley: Albo bądź kocur i zrób centralny stojak :smiley:

bądź kocur i zrób na przód i na tył huehuehuheuheuh

A po co na tył jak w scotiu jest stopka centralnaż A centralny to nie wiem pod co, jak pług jest.

Co do stojaków to wstyd się przyznać, ale jak chciałem podstawić pod dt stojak od znajomego który ma yz250, o nie chciał wejść, dt była za niska. :expressionless:

na tył planuje zrobić chociaż ten przedni wystarcza, można robić wszystko w około skutera a nie opierać o ścianę :stuck_out_tongue: będę miał materiał to zrobię na tył chociaż ze względów estetycznych

Kowal napisał:

Co do stojaków to wstyd się przyznać, ale jak chciałem podstawić pod dt stojak od znajomego który ma yz250, o nie chciał wejść, dt była za niska. :-|


Bo masz na SM kołach to i felgi mniejsze więc jest niżej

nie no dokładnie, stojak to stojak. możesz robić wszystko co chcesz bez żadnych obaw że spadnie czy coś… wygodne przede wszystkim i praktyczne:D

Możliwe, nie miałem styczności z dt terenową, ale moja dt przy yz 125 to jak pocket bike przy skuterze.

trololol, z tego co mi wiadomo, to wersje terenowe i SM mają nawet do 5 cm(za sterami) różnicy w wysokości, więc różnica jest kolosalna.

a jak ją będziesz małował?

czarny z niebieskim kiedyś widziałem foto takiej z polerowanymi rantami felg, na silniku morini

jak macie jakieś lepsze propozycje do dajcie foto rozważne to

Kowal napisał:

Możliwe, nie miałem styczności z dt terenową, ale moja dt przy yz 125 to jak pocket bike przy skuterze.


Jeszcze sorry za offtop ale:
Może masz utwardzone zawieszenie tył.
Jak kumpel właśnie co miał zrobione na twardo w DT 125 stanął obok mojej (mam miękko czyli wysoko) to jego wyglądała jak 50tka przy mojej :)

To jeżeli mam utwordzone to i tak jest miękko. A słuchaj, zmierz na jakiej wysokości masz, powiedzmy mocowanie kierunkowskazów, bo powinno być takie samo.

Mam inaczej zamontowane przez lampe tuningową ale załóżmy że są na podobnej wysokości :slight_smile:

Napisz jutro na gg to się przejde do garażu - dzisiaj mi się nie chce :stuck_out_tongue:

dobra, ale co może być tak samo? może śruby mocujące kanapę?

wypad na gg i tam romańsić …

BALU napisał:

czarny z niebieskim kiedyś widziałem foto takiej z polerowanymi rantami felg, na silniku morini



czarny z pomarańczowym albo biały z pomarańczowym :slight_smile:

Fajny spam tu zrobiliśmy Kowal :stuck_out_tongue:
Nie wiem coś wypatrze co może być tak samo i zmierze tylko napisz na gg w dzień :stuck_out_tongue: