2T przerywa.

Nie wiem jaki przebieg skutera ? może zużyte rolki? Pasek?

rolki mogą się zużyć ? o.O No okej ale nawet jak by się zużyły to czemu na zamkniętym dopływie powietrza skuter jedzie szybciej ? Jak by były zużyte to by jechał tak samo jak z otwartym dopływem powietrza ?

Ale patrząc na świece to jest w miarę ok .

to co może być ;xx ? Może zimeringi ?

albo jutro po szkole zmienię rolki na inne i zobaczymy co się będzie działo. Jutro zdam relacje

Rolki nic do tego nie mają. Zmień dysze na mniejszą, to tylko i wyłącznie wina układu paliwa/powietrza a nie napędu. Gdy zakręcisz mu powietrze jedzie szybciej znaczy że dostaje go za dużo. Zwężke filtra powietrza wyjąłeś? Pobaw się iglicą w napędzie nic nie grzeb. Zakręć powietrze i podnieś iglice na max sprawdź jak się będzie zachowywać a później opuść na max i też przejedź się kawałek i sprawdź.

Wariator zrobiłem wszystko czyste itp .. Zero zmian .. Jutro spróbuje z tym co pawełek mówi .. Ale nie sądzę że to iglica albo dyszy ..
Ogl nawet ja dziś zakręciłem powietrze jedzie jedzie i buuuuuu :/

Tylko i wyłącznie coś z dopływem paliwo-powietrze. Bez wariatora także powinien odpalić będzie taki sam objaw. Wariator rolki pasek i sprzęgło mają zadanie przenieść moc z wału na koło a nic nie mają do przerywania. Sprawdź tak jak mówiłem najpierw daj iglice na samą góre czyli dopływ paliwa na max pojeździj troche reguluj śróbką od powietrza. Następnie jeśli to nie to opuść iglice na sam dół i także pobaw się śróbką od mieszanki i zobacz jakie będą objawy. Jeśli to nie to będziemy myśleć dalej

Bo ogl powinno być tak jak w 2t że jeżeli odkręcam dopływ to powinny obroty rosnąć a u mnie skuter gaśnie ;x

Wymieniłeś gaźnik na 17,5mm. Gaźnik ma większą średnice w środku i co za tym idzie skuter dostaje więcej powietrza. Odkręcając mu dopływ mieszanki zwiększasz tym samym dopływ powietrza. Jeśli masz włóż stary gaźnik (powinien być 12mm u mnie taki był) a jeśli nie zakręć mu powietrze i pobaw się z iglicą i wtedy daj znać co i jak. To powinno pomóc jeśli nie dysze kup jakąś małą np 56 koszt to 2-3zł.

Jeśli chcesz pisz na gg 9146601.

dobra zrobiłem jak kazałeś .. Pobawiłem się tą iglicą ale dużo to nie dało .. Skuter na zamkniętym dopływie powietrza jedzie max 50 ale ma pizde lepszą czyli można bączki pokręcić... Ale to i tak nie jest to .. Macie jeszcze jakieś propozycje ?

To pozostaje zmiana gaźnika na wcześniejszy albo zmiana dyszy

dysza zmieniona na mniejszą i nic ..